top of page

עומר אלעד

מנכ"ל

פעיל בקהילה הטרנסית כבר למעלה משני עשורים ובעל חלק משמעותי בעיצוב הקהילה הטרנסית כפי שאנחנו מכירים אותה היום. בעל תואר ראשון באמנות חזותית מבצלאל ותואר שני בעבודה סוציאלית קלינית מאוניברסיטית סימונס בבוסטון, מסצ'וצסט, ארה"ב. עסק בהצטלבות של מחוסרי דיור ובריאות נפש ולאחר מכן בתפקידי ניהול ובתהליכי גיוון וצדק חברתי בעמותות. 

עומר פועל מתוך תפיסה חברתית-פוליטית הנטועה עמוק באמונה בקהילה וערבות הדדית.

photo-1011.jpg
photo-1022.jpg

ג'סי ברנדט

רכז הכשרות

ג'סי הוא אקטיביסט, מרצה, מדריך, פעיל חברתי ואיש הסברה בתוך ואל מחוץ לקהילה הטרנסית. 
מחוץ לתפקידו בגילה, הוא אחראי ההנגשה לקהילה הטרנסית באיגי והעורך הראשי של טרנס 
ויקי - מאגר המידע הרשמי של הקהילה הטרנסית בישראל.


ג'סי פועל מתוך אמונה עמוקה בשוויון הזדמנויות ושמירה על זכויות אדם וזכויות בעלי חיים.

נינה הלוי

רכזת פרוייקט טרנס-דולה, מנחת הכשרות

מנטורית, מלווה ומדריכה, מנגישה שירותי בריאות, מנחה הכשרות לקהלי יעד רבים ומגוונים, שותפה בתהליכי שינוי מדיניות ובניית מענים לקהילה הטרנסית. 

"פרויקט גילה הוא הבית לפעילות שלי עבור הקהילה. הוא מצפן שמדייק את העשייה שלי מתיקונים לטווח קצר לכיוון של שינויי עומק. העבודה המשותפת שלנו היא עבורי דוגמה ומודל לאיך אנשות יכולות לעשות דברים יחד באופן משתף וקשוב, כשהארגון עצמו לעולם לא קודם לחברות, לערכים או לעשייה שלו."

photo-1032.jpg
photo-1058.jpg

אור רם

מנהלת תפעול ואדמיניסטרציה

רכזת פרויקט "מעין"

 

אקטיביסטית ומאמינה בעולם מגוון מגדרית.

 

בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית ותואר שני בלימודי מגדר מאוניברסיטת חיפה. עוסקת בתחום של מיניות ומגדר משנת 2016, בשנים האחרונות עבדה כעובדת סוציאלית במערך עו"ס טרנס ופעלה לקידום הקהילה ברמה הפרטנית והחברתית. בעלת רקע בתפקידי ניהול, ריכוז והדרכה מקצועית.

"כדי לזמן משהו לחיים שלנו, דמיינו שהוא כבר שם" 

ירדן צ'יצסטר

רכזת בריאות

מומחית בבריאות הציבור ומנהיגה בקהילת הבולרום בארץ, ירדן פעילה בקהילה כבר 3 שנים. בעלת תואר שני בבריאות הציבור, ירדן באה לפרויקט גילה עם תשוקה לקידום בריאות להטב"ית ולמחקר על הקהילה הטרנסית. בעבודה שלה ירדן רוצה להעצים א.נשים על הקשת הטרנסית לקחת את בריאותם בידיים שלהן.

photo-1018.jpg
photo-1004.jpg

תומאס וינטרס

רכז פיתוח משאבים

תומאס עוסק באקטיביזם בתחומי קהילה, חברה, קיימות וסביבה, ונקודות הממשק ביניהם. 

בוגר המחלקה לתקשורת חזותית בבצלאל, עם אהבה לצילום, ארכיונים, וחיבור בלתי צפוי לסצנת הדראג האלטרנטיבית בירושלים ובכלל.

 

"סולידריות ועקשנות הם שני הדברים שבני אדם מצטיינים בהם יותר מכל דבר אחר. אלו הכלים שבזכותם התקיימנו לאורך כל ההיסטוריה האנושית - ואלו הכלים שבאמצעותם נוכל לעצב אותה."

ועד מנהל

טל שטיינר

חברת ועד מנהל

עורכת דין ומנכ"לית הוועד הציבורי נגד עינויים בישראל.

"איפה שיש מאבק, יש תקווה"

עופר יהודה

חבר ועד מנהל וכספים

מילא מגוון תפקידים בועד המנהל לאורך השנים. בשנים האחרונות עובד כמנהל מרכז ההדרכה בארגון איגי, במקביל לעבודתו כמטפל וכמרצה לרפלקסולוגיה בקליניקה בתל אביב ובמכללת רידמן.

"פרויקט גילה הוא האפשרות לקיים אקטיביזם חברתי כקהילה ומתוך עמדה פמיניסטית-קווירית."

תמר בן דוד

יו"ר העמותה

פעילה פמיניסטית-קווירית, בתה של אביטל רוקח ז"ל. בוגרת תואר ראשון בפילוסופיה והגות יהודית, תואר מוסמך בלימודי תרבות וכיום דוקטורנטית במחלקה לספרויות זרות באונ' בן גוריון. בעבר חקרה נראטיבים של אלימות מגדרית וכיום חוקרת ספרות טרנסית. במקביל כותבת מאמרי דעה ופרשנות מזדמנים ומרצה עצמאית

"אני מאמינה בכח שלנו כקהילה מאורגנת וסולידרית, קודם כל בתוך עצמה אבל גם החוצה. שפועלת למען שוויון מגדרי כחלק מחזון עמוק של צדק וחיים ברווחה לכולןם".

Copy of לוגו ללא תג עברית לבן.png
bottom of page