בר אווסקר יצחק

מנכ"ל.ית

איתנו משנת 2020. אקטיביסט.ית, סטודנט.ית לכלכלה ויזמ.ית שמביא.ה המון מרץ ועשייה לגילה.

 

"אנחנו עובדות לא רק בשביל הקהילה, אלא מתוך הקהילה. בגילה פועלות מהלב, בגובה העיניים, בלי שיפוטיות ובלי להתפשר על אף אחת."

barbar.jpg

שרה וידקר 

גייסת המשאבים של פרויקט גילה

איתנו מ2022. סטודנטית לתואר שני בספרויות זרות. רקע של עבודה בשיווק ושנים של התנדבות עם אוכלוסיות מיוחדות.

"בזכות הפעילות בגילה אני יכולה לתרום בדרך שלי לקהילה שאני חלק ממנה."

נינה הלוי

רכזת ליווי ופרוייקט טרנס-דולה

איתנו משנת 2014. מנטורית, מלווה ומדריכה, מנגישה שירותי בריאות, מכשירה אנשי מקצוע בתחום הבריאות, שותפה בתהליכי שינוי מדיניות ובניית מענים לקהילה הטרנסית. סטודנטית לליווי רוחני ברמב"ם ואנחנו מצפות מאוד לשלב בו תוכל להביא לקהילה את הכלים שתרכוש.

"פרויקט גילה הוא הבית לפעילות שלי עבור הקהילה. הוא מצפן שמדייק את העשייה שלי מתיקונים לטווח קצר לכיוון של שינויי עומק. העבודה המשותפת שלנו היא עבורי דוגמה ומודל לאיך אנשות יכולות לעשות דברים יחד באופן משתף וקשוב, כשהארגון עצמו לעולם לא קודם לחברות, לערכים או לעשייה שלו."

ninanina.jpg
DSC01505 copy.jpg

זוהר קטן

רכזת התנדבות

איתנו משנת 2021, רכזת תחום ההתנדבות בגילה ובנוסף עוסקת בהכשרה לעבודה עם הקהילה הטרנסית. זוהר עוסקת בחינוך בלתי - פורמלי ובגישור קהילתי.

"בשבילי פרויקט גילה הוא המקום ליצור שינוי עומק תרבותי בקהילה שלנו. מקום לקחת את הכוחות הרבים שיש בה ולכוון אותם לעשייה משמעותית וחזקה"

ליעוז עוזה לוי

פרויקט הכשרות וטרנס-דולה

איתנו משנת 2019. מנטורית, מלווה ומדריכה בקהילה ובנוסף, עוסקת בהכשרת אנשי מקצוע. היא מביאה איתה שיח שמנכיח מורכבות על הזהות המגדרית ומצבי החיים אליהם היא לוקחת אותנו, ומקדמת שיח קהילתי על בריאות ואיכות חיים טרנסית. בחייה הפרטיים היא עושה ניתוחים פלסטיים, פועלת לקידום נשיות כעוצמה וכמקור כוח ורכזת חינוך ותוכן בארגון איגי.

 

"בגילה אנחנו בונות קהילה טרנסית-קווירית שהיא משפחה, ולא משאירות אף אחת מאחור."

stolerstoler.jpg

מיכל סטולר

מנהלת המרכז הטרנסי

איתנו מאז הקמת העמותה. עומדת בראש המרכז הקהילתי הטרנסי

הראשון מסוגו בישראל. מדריכה ומכשירה נשות מקצוע, מעורבת בתהליכי שינוי מדיניות ומקדמת מחקר לטובת הקהילה.

​"פרויקט גילה הוא הבית הקהילתי שלי. המקום שלימד אותי איך ליישם ערכים כמו סולידריות וחתירה לצדק, ולתרגם אותם לעשייה חברתית. התארגנות טרנסית קווירית רדיקלית שמצליחה להיות רלוונטית לכל הקשת הקהילתית, ובעיקר למי שהכי צריכה אותה."

אלונה שטרן

מהמקימות של גילה, איתנו מתחילת הדרך ב-2011. אשת הקשר החיפאית של הארגון והנציגה שלנו בקבוצת הפייסבוק "זכויוטרנס". במשך שנים התנדבה במגוון תפקידים בארגון. גם בחייה הפרטיים מהווה מענה לחברות הקהילה, מנהלת קבוצות פייסבוק לציבור הטרנסי, ומתנדבת למען הקהילה הטרנסג'נדרית.

 

"אני מרגישה חלק אינטגרלי מפרויקט גילה, ויודעת שהוא נותן גב לפעילויות שלי. הקול של גילה הוא הקול של הציבור הטרנסי, והוא הקול שאני רוצה להשמיע בכל מקום."

ד"ר אדוה דרור

רכזת הדרכות לא.נשי מקצוע

איתנו מאז 2015. מתאמת הכשרות ומתאימה מענים למי שפונה אלינו לעזרה. מציעה בנוסף טיפולים מוזלים לחברות הקהילה ומעבירה הדרכות לאנשי טיפול לגבי עבודה עם הקהילה הטרנסית. בחייה האישיים היא מרצה באקדמיה ומטפלת בקליניקה פרטית (עו"ס ופסיכותרפיסטית) וכותבת מאמרים מתוך הדוקטורט שכתבה, שעוסק במגדר לא קונפורמי.

 

"גילה עבורי זה חיבור אמיתי לשטח, לצרכים המערכתיים והיומיומיים שיש לטרנסים ולטרנסיות בכל הארץ, והנסיון לקדם מתוך החיבור הזה שינוי חברתי אמיתי."

עופר יהודה

ועד מנהל וכספים

איתנו משנת 2013, במגוון כובעים – מספק מענה טלפוני, מלווה את הפונות אלינו למוסדות ומנהל חשבונאי של העמותה. בשנים האחרונות עובד כמנהל מרכז ההדרכה בארגון איגי, במקביל לעבודתו כמטפל וכמרצה לרפלקסולוגיה בקליניקה בתל אביב ובמכללת רידמן.

"פרויקט גילה הוא האפשרות לקיים אקטיביזם חברתי כקהילה ומתוך עמדה פמיניסטית-קווירית."

idoido.jpg

ד"ר עידו קטרי

יו"ר העמותה

איתנו מאז ההקמה. מרכז את הפעילות המשפטית בגילה, ובחייו חוקר של זכויות טרנס, מרצה באונ' וד"ר למשפטים.

"בשבילי גילה זה המקום לחלום חלומות."

ליאור פירסט

רכז בריאות

איתנו משנת 2022, אקטיביסט, מגיע מתחום הרפואה המשלימה ומיצוי זכויות,

סטודנט למדעי המחשב .

 

"העבודה בגילה מאפשרת לי לפתור את מה שבעיני הוא עקב אכילס של הקהילה שלנו וזה תחום הבריאות. דרך אקטיביזם ועבודה משותפת אנחנו גורמים לשינויים לקרות ונמשך לעשות זאת עד לשוויון זכויות"