top of page

עומר אלעד

מנכ"ל

פעיל בקהילה הטרנסית כבר למעלה משני עשורים ובעל חלק משמעותי בעיצוב הקהילה הטרנסית כפי שאנחנו מכירים אותה היום. בעל תואר ראשון באמנות חזותית מבצלאל ותואר שני בעבודה סוציאלית קלינית מאוניברסיטית סימונס בבוסטון, מסצ'וצסט, ארה"ב. עסק בהצטלבות של מחוסרי דיור ובריאות נפש ולאחר מכן בתפקידי ניהול ובתהליכי גיוון וצדק חברתי בעמותות. 

עומר פועל מתוך תפיסה חברתית-פוליטית הנטועה עמוק באמונה בקהילה וערבות הדדית.

תמונה של עומר אלעד
תמונה של מורן בודנר

מורן בודנר

רכז פרויקט "סוכני שינוי" להנגשת ידע על ילדים ונוער מגווני מגדר

מורן בודנר הינו מטפל בפסיכותרפיה גופנית, שעובד בעיקר עם טרנסימות, קוויריותים וא.נשים מגוונים-נוירולוגית. בנוסף לטיפול, הוא מנחה סדנאות בנושאי גיוון מגדרי וחיבורים לגופנפש הטרנסי. הוא בעצמו טרנסג'נדר א-בינארי, ומאמין בחשיבות של יצירת שינוי בקהילה מתוך הקהילה. לעבודתו בגילה הוא מביא את התשוקה שלו למפגשים שבין הנפש לגוף, למגדר, ולעולם.

 

"לכולנו יש מערכת יחסים מורכבת עם הגוף - דברים שאנחנו אוהבים לצד דברים שמאמללים אותנו. אבל אין ספק שבתור א.נשים טרנסים לנו הרבה יותר קשה, בגלל קשיים נוספים שהחברה מסביב מערימה עלינו ללא הפסקה. בגלל זה כשאנחנו מתחברות בחזרה אל גופנו זה אקט כל כך מהפכני. זה אקט של ריפוי בלתי מתפשר."

נינה הלוי

רכזת פרוייקט טרנס-דולה, מנחת הכשרות

מנטורית, מלווה ומדריכה, מנגישה שירותי בריאות, מנחה הכשרות לקהלי יעד רבים ומגוונים, שותפה בתהליכי שינוי מדיניות ובניית מענים לקהילה הטרנסית. 

"פרויקט גילה הוא הבית לפעילות שלי עבור הקהילה. הוא מצפן שמדייק את העשייה שלי מתיקונים לטווח קצר לכיוון של שינויי עומק. העבודה המשותפת שלנו היא עבורי דוגמה ומודל לאיך אנשות יכולות לעשות דברים יחד באופן משתף וקשוב, כשהארגון עצמו לעולם לא קודם לחברות, לערכים או לעשייה שלו."

תמונה של נינה הלוי
תמונה של זהר קטן

זוהר קטן

רכזת הכשרות

 

זוהר עוסקת בחינוך בלתי - פורמלי ובגישור קהילתי.

"בשבילי פרויקט גילה הוא המקום ליצור שינוי עומק תרבותי בקהילה שלנו. מקום לקחת את הכוחות הרבים שיש בה ולכוון אותם לעשייה משמעותית וחזקה"

ירדן צ'יצסטר

רכזת בריאות

מומחית בבריאות הציבור ומנהיגה בקהילת הבולרום בארץ, ירדן פעילה בקהילה כבר 3 שנים. בעלת תואר שני בבריאות הציבור, ירדן באה לפרויקט גילה עם תשוקה לקידום בריאות להטב"ית ולמחקר על הקהילה הטרנסית. בעבודה שלה ירדן רוצה להעצים א.נשים על הקשת הטרנסית לקחת את בריאותם בידיים שלהן.

תמונה של ירדן צ'יצסטר
תמונה של מיכל סטולר

מיכל סטולר

מנהלת המרכז הטרנסי

ממקימות פרויקט גילה, עובדת סוציאלית, עומדת בראש המרכז הקהילתי הטרנסי הראשון מסוגו בישראל שהוקם בשיתוף פעולה של פרויקט גילה והאגודה למען הלהט"ב. מנחת הכשרות, מעורבת בתהליכי שינוי מדיניות ומקדמת מחקר לטובת הקהילה.

​"פרויקט גילה הוא הבית הקהילתי שלי. המקום שלימד אותי איך ליישם ערכים כמו סולידריות וחתירה לצדק, ולתרגם אותם לעשייה חברתית. התארגנות טרנסית קווירית רדיקלית שמצליחה להיות רלוונטית לכל הקשת הקהילתית, ובעיקר למי שהכי צריכה אותה."

אלונה שטרן

מהמקימות של פרויקט גילה. אשת הקשר החיפאית של הארגון והנציגה שלנו בקבוצת הפייסבוק "זכויוטרנס". במשך שנים התנדבה במגוון תפקידים בארגון. גם בחייה הפרטיים מהווה מענה לחברות הקהילה, מנהלת קבוצות פייסבוק לציבור הטרנסי, ומתנדבת למען הקהילה הטרנסג'נדרית.

 

"אני מרגישה חלק אינטגרלי מפרויקט גילה, ויודעת שהוא נותן גב לפעילויות שלי. הקול של גילה הוא הקול של הציבור הטרנסי, והוא הקול שאני רוצה להשמיע בכל מקום."

ד"ר אדוה דרור

מלווה מקצועית

עובדת סוציאלית ופסיכותרפיסטית. מעבירה הדרכות לאנשי טיפול על עבודה עם הקהילה הטרנסית. מתנדבת ותיקה בפרויקט גילה. 

 

"גילה עבורי זה חיבור אמיתי לשטח, לצרכים המערכתיים והיומיומיים שיש לטרנסים ולטרנסיות בכל הארץ, והנסיון לקדם מתוך החיבור הזה שינוי חברתי אמיתי."

עופר יהודה

ועד מנהל וכספים

מילא מגוון תפקידים בועד המנהל לאורך השנים. בשנים האחרונות עובד כמנהל מרכז ההדרכה בארגון איגי, במקביל לעבודתו כמטפל וכמרצה לרפלקסולוגיה בקליניקה בתל אביב ובמכללת רידמן.

"פרויקט גילה הוא האפשרות לקיים אקטיביזם חברתי כקהילה ומתוך עמדה פמיניסטית-קווירית."

תמונה של עידו קטרי

ד"ר עידו קטרי

יו"ר העמותה

ממקימי פרויקט גילה, מרכז את הפעילות המשפטית בגילה, ובחייו חוקר של זכויות טרנס, מרצה באונ' וד"ר למשפטים.

"בשבילי גילה זה המקום לחלום חלומות."

לי-טל נחמיאס

אדמינית

בעלת תארים במדעי הרוח, מנחת קבוצות ופעילת זכויות בעלי חיים. ממקימות הגוש הגאה בחולון. חוקרת יחסים וחיבורים ודוגלת בשיפור והתפתחות.

"בפרויקט גילה אני לומדת כל יום את משמעותה של התאגדות ועשייה חברתית"

תמונה של לי-טל נחמיאס
bottom of page